מרקר טריינינג האקדמיה להתנהגות הכלב

מה אנחנו עושים

שמנו לעצמינו למטרה להכשיר את הדור הבא של מאלפי הכלבים בישראל למקצועיות ולמצויינות בתחום.
מרקר טריינינג הוא בית הספר היחיד בארץ שמלמד בצורה מקיפה ומעמיקה אילוף ופתרון בעיות התנהגות מתוך שיתוף פעולה מלא עם הכלב וללא שימוש בכוח.
אנחנו מציעים מגוון אופציות ללימוד מקצועי בתחומים שונים:

בין אם אתם מעוניינים לרכוש כלים מקצועיים לעבודה בעולם הכלבים, מגדלים כלב בבית ורוצים לשפר את התקשורת איתו או פשוט אוהבי כלבים שרוצים להעמיק את הידע – תוכלו למצוא מענה מתאים להרחבת הידע שלכם.

במרקר טריינינג אנחנו מחוייבים לסטודנטים שלנו בתהליך הלמידה, מספקים קהילה תומכת וסיוע שוטף הרבה מעבר לשעות הלימודים ולסיום ההכשרה. הסגל שלנו, המורכב ממיטב המאלפים בארץ, ממשיך ללוות אתכם ולייעץ בכל שלב בדרך וגם לאחר כניסתכם לעולם התעסוקה.

מי אנחנו

מרקר טריינינג הוא בית לכל מי שרוצה לצלול עמוק לתוך עולמם המרתק והנסתר של הכלבים.
אצלנו לומדים להתבונן בכלבים, ולראות אותם באמת. להבין את התקשורת שלהם, לזהות את המוטיבציה הפנימית של כל כלב, לבנות איתו קשר חזק ולשתף פעולה עבור מטרה משותפת.

חקרנו וסקרנו את המדע הכי עדכני בתחום, ואנחנו ממשיכים לחדש וללמוד בכל יום. מה מוביל כלבים להתנהג כפי שהם מתנהגים? איך אנחנו יכולים להשפיע על ההתנהגות שלהם? איך בכלל כלבים לומדים?

עם כל הידע שצברנו לאורך השנים, התעצבה לה דרך המרקר טריינינג המבוססת על השיטות המתקדמות ביותר בעולם. הדרך שלנו מאפשרת לחיות עם כלבים בהרמוניה, מתוך הבנה וכבוד הדדי. היא יוצרת תהליכי למידה מהנים ואפקטיביים אשר יחזקו את הקשר בין הכלב לאנשיו ויאפשרו להם להתמודד יחד בהצלחה עם כל קושי שעלול לצוץ.

בית הספר הוקם בכדי לחולל מהפכה בדרך בה אנחנו מסתכלים על החברים הטובים ביותר שלנו. אנחנו פועלים כדי לסייע לכל מי שמגדל כלב לראות את כלבו כשותף לדרך וכבן משפחה. אנחנו מאמינים שזה המפתח לשיפור איכות חייהם של בעלי כלבים ושל כלבים כאחד.