מרקר טריינינג האקדמיה להתנהגות הכלב

מה אנחנו עושים

בית הספר לאילוף במרקר טריינינג מציע קורסים מקצועיים בנושאים שונים:

כחלק מהשאיפה לקדם את תחום אילוף הכלבים בישראל, בית הספר מארח מאלפים מובילים מחו"ל בסמינרים מקצועיים כאן בארץ, ובנוסף מציע מגוון וסדנאות הרצאות של חברי הסגל ואורחים מיוחדים בנושאים שונים, הפתוחות גם לקהל הרחב.

בית הספר פועל מתוך היצמדות לערכים של מקצועיות, אמינות, אתיקה והומאניות, ושם לו למטרה ללוות כל סטודנט ובוגר של בית הספר בתהליך הלמידה שלו, ואף לאחריו.

בבית הספר פועל סגל של מרצים ומדריכים בכירים התורם להתקדמותם המקצועית של הסטודנטים.

מי אנחנו

בית הספר לאילוף במרקר טריינינג הוקם בשנת 2011 מתוך רצון עז לחולל מהפכה בתחום אילוף וגידול הכלבים בישראל, ולסייע למאלפים ובעלי כלבים לעבוד בשיטות אילוף וחינוך מבוססות מדע, יעילות והומאניות.

החזון שלנו הוא להביא לכך שלכל משפחה שמגדלת כלב יהיו הכלים להוציא מכלבם את הטוב שבו, לגדלו ולחנכו על הצד הטוב ביותר, ולהתמודד עם כל בעיה שעלולה לצוץ עימו בצורה יעילה והומאנית. אנו יודעות כי חינוך במרקר טריינינג משפר את איכות החיים של הכלב ושל בעליו ומאפשר חיים נוחים ושמחים ביחד, המבוססים על הבנה, כבוד הדדי, ושיתוף פעולה חופשי ורצוני.

בית הספר מכשיר אנשים המעוניינים להפוך למאלפים מקצועיים ומטפלים התנהגותיים לכלבים במטרה להדריך משפחות ויחידים כיצד הם יכולים לחיות בהרמוניה עם הכלב שלהם, תוך היצמדות לעקרונות המקצועיים של דרך המרקר טריינינג. כמו-כן, בית הספר הינו המוסד המוביל בישראל המספק ליווי מקצועי, הדרכה וכלים פרקטיים למאלפים בעלי ותק ונסיון המעוניינים להתמחות במרקר טריינינג.